SmallBig - Malé je veľké


At the certain point of time, many of the mothers - either knowingly or subconsciously - tend to dress up themselves and dress up their kids in a similar or in some cases in the same clothing.

Väčšina z nás maminiek v istej chvíli či už vedome alebo podvedome, začne mať tendenciu k podobnému alebo dokonca v niektorých prípadoch aj k rovnakému obliekaniu seba a detí.


In my case, I noticed this my "deviation" when Sofia was a little kid and taking part together with her in various events or family celebrations, I used to tune - in mine & her clothes in the same shades...Later on, when buying the kids collections stuff for her I tried to buy the same clothes as I did have.
I noticed such an otion in case of MANGO collection MINI ME for the first time...Later was truly happy to do so with DOLLY skirts, either the classic one or the balloon-type ( post HERE )

U mňa som začala túto "úchylku" pozorovať pri Sofii keď bola ešte malinká a na rôzne akcie a oslavy som nás zvykla ladiť najprv len do rovnakých odtieňov, neskôr prišli fázy, keď som si kupovala veci z detských konfekcií a hľadala som možnosti kde nakúpiť rovnaké kúsky.
Túto možnosť som po prvý krát našla u značky MANGO v kolekciách MINI ME, na svoje som si neskôr prišla aj pri DOLLY sukničkách či už klasickej alebo balónikovej (článok TU).Now I discovered, to my great satisfaction and hoping also of many other fans of "me and mini me" style - a really cute clothing coming from Poland´s brand Smallbig. Now starting up the clothing distribution in Slovakia as well, thus offering you straight away a couple of options to show even more how you "belong together" with you small angels.

Teraz s maximálnou spokojnosťou pre mňa a verím, že aj pre mnohé ďalšie fanúšičky a vyznávačky "me and mini me" štýlu, sa na trh dostala značka SmallBig, pôvodom z Poľska distribujúca na Slovensku, ktorá Vám ponúka hneď niekoľko možností ako ukázať ešte viac, že patríte k sebe.With a bit of playfulness, we prepared for you a small presentation - in a small-big manner.
You will not find the typical model mother - daughter or father - son in my article... It was now quite a challenge for me and we would like to show you mother and son + uncle and nephew. 

S dávkou hravosti sme pre Vás malú prezentáciu v duchu small-big pripravili aj my.
Typický model matka - dcéra alebo otec - syn dnes v mojom článku nenájdete, tentokrát to bola pre mňa veľká výzva matka a syn + ujo - synovec.


Out of the SmallBig portfolio and in cooperation with the brand, we selected the grey T-shirt with a wolf printing on it....being these T-shirts idealvfor the autumn time - made of comfortable and thiker material... A lso important to remark that the shirt printing remained intact after washing...
Nothing to spoil when selecting the grey color - it´s a long-term favorite of the autumn color scale - and combinations with nearly all other colors is possible as well.
SmallBig started up thanks to a handy mother, who discovered an open space in the market and thus filled it with a nice collection of shirts, skirts, jackets up to the dresses and overalls - a complee range that, I believe, will grow and I am personally looking forward to it. To see the portfolio, history and contacts - please click HERE. 

V spolupráci so značkou sme si z ponuky SmallBig vybrali šedé tričká s potlačou vlkov, ktoré sú na jeseň ako stvorené, materiál je veľmi príjemný, hrubší a čo je dôležité potlač vydržala aj po praní.
Šedou klasikou nemáte čo pokaziť, mnohoročný favorit jesennej palety je kombinovateľný takmer so všetkými farbami.
SmallBig vznikla ako inak pod záštitou maminky, ktorá objavila dieru na trhu a tak ju vyplnila kolekciou od tričiek, sukieň, sák až po šaty a overaly - kompletnú ponuku, ktorá sa bude naďalej dopĺňať ako aj históriu značky a kontakty si môžete pozrieť TU .


Adam outfit
Tričko/ T-Shirt - SmallBig
Skinny jeans - Zara BabyBoy
Okuliare/ Sunglasses - aviátorky - F&F ,acetate frame - F&F

Červená šatka/ Red scarf - Zara
Bundička/ Jacket - H&M
Tenisky/ Sneakers - Dunlop
Worker boots - WEINBRENNER / kúpite v Baťa

Ujo /brat outfit/ Uncle-Brother outfit
Tričko/ T-shirt - SmallBig
Skinny jeans - H&M
Tenisky/ Sneakers - Converse
Okuliare/ Sunglasses - F&F

Mama outfit/ Mother outfit
Tričko/ T-shirt - SmallBig
Skinny jeans s vysokým pásom / Skinny jeans with hightwaist- H&M
Kožená bunda/ Leather jacket - NEXT
Boots - Bugatti
Okuliare/ Sunglasses - Blažek
Červená šatka/ Red scarf - Zara


Zuzana

No comments:

Post a Comment