Dancing time

Sobota 7. mája sa u nás niesla v tanečnom duchu.
V našom meste (Žiari nad Hronom) sa konal už 19. ročník Majstrovstvách Slovenska v plesových choreografiách a exhibíciách.
Pre Sofinku a Adamka to bolo prvé verejné vystúpenie v tíme prípravky pre materské školy, ktorú vedie práve zakladateľka Tanečného Klubu Stella.
Kvality tohoto klubu sú známe na celom Slovensku o čom svedčí nie jeden úspešný odchovanec ale aj momentálny triumf v spomínanej súťaži, kde si zverenci p. Stelly Víťazkovej vytancovali zlato až v troch kategóriách. ( v jednej z nich sa na dobrom výkone podieľal aj môj brat a zároveň ujo Sofii a Adam ). 

Prečo práve tanec?
Naša rodina tancom žije už roky. Začalo to mojou sestrou a bratom, ktorí to ťahali dlhých 12 rokov a teraz v ich šľapajách pokračuje aj ten najmladší.
Keď sa mi narodil po Sofii Adam mala som v tom hneď jasno, že ako pár to s nimi vyskúšam. Dievčatá to majú v tomto smere o niečo ťažšie, nakoľko chlapci sú nedostatkovým "tovarom" v tomto športe, takže mať brata je neprekonateľnou výhodou.
Aj keď to miestami vyzeralo, že Adam z parketu zmizne, nakoniec opak bol pravdou a tým sa zaradil medzi najmladších účastníkov účinkujúcich na takejto akcii (keďže ešte nemá ani 4 roky).
Pre Vás malá fotoreportáž z nášho úvodného vystúpenia na Galavečeri, zopár záberov víťaznej choreografie s mojím bratom a víťazné exhibičné vystúpenie dospelých, ktoré ma zaujalo od prevedenia až po styling.Zuzana

No comments:

Post a Comment